Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Олена Макарчук: "Не в суперечці, в обговоренні народжується істина!"

Літературна студія "Зажинок"
Артем Турчин 23 февраля 2018 в 17:23
Кожна лістудія потребує не тільки учасників, а й критиків. На жаль, у "Зажинку" їх поки що бракує. У ролі нашого постійного критика виступає Олена Макарчук, яка фактично не минає нагоди завітати на засідання. Але, як виявилось, їй не менш важливо почути думку інших щодо своєї творчості.

Ти в "Зажинку" -  фактично єдиний критик. А чи потребуеє ти її сама?

Потребую. Дуже! Я ж задля критики і ходжу на "Зажинок".
Задля критики публікую в інеті.
Тільки якщо це конкретна критика, а не "все л**но". Я не розумію гонитви за похвальбушками і лайками. Сенс? Не розумію критики в приват. Мене. Хай читають всі й висловлюють свою думку! Не в суперечці, в обговоренні народжується істина! Народжуються шедеври! Але сама заріклася когось критикувати в коментарях. Тонкі натури трапляються і психовані:)

Час від часу ти друкуєш книги. Наскільки це складно в Україні?

В Україні надрукувати книгу елементарно! Я друкую "час від часу" як ти сказав лише тому, що не дозволяю собі друкувати абищо. Я днями і місяцями виправляю, доводжу авторам що я таки діло кажу, підключаю друзів - допомагати з коректурою. Знаю безліч редакторів і письменників з меншими вимогами. Їм легше.
Просто беруть гроші і все:) Якщо редактор. А письменники відповідно просто платять видавництву.
Ціна питання тоненької книжки без картинок – максимум 2500 грн. за 100 книг. Максимум! Не по кишені хіба що школярам. І то мобілки і планшети дорожче.
А от потім піарьтеся! Беріть цю книгу, посилайте на конкурси, вимагайте гранти під неї, презентуйте. Бібліотеки безкоштовні. Доведіть світові, що талант. За нову збірку тоді заплатять. І багато.

Чи плануєш ти спробувати себе у великій прозі?

Я взагалі пишу прозу лише з жовтня 2017. Дякую Антону. (Дубодєлову - авт.)  Поки що маленькі новели. Хоча одну Богдана Гусак (член студії "Літера" – авт.). просить подовжити ... Про Світлану. Син же живий її. І Сергій. Може...

 
0
Комментариев
0
Просмотров
1540
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.